Tüm Kategoriler

  • Tüm Kategoriler
  • Oyun Bilgisayar
  • İkinci EL Bilgisayar
  • Dizüstü Bilgisayar
  • Server - Sunucu
  • Çevre Birimler
  • Bilgisayar Parçalar

Ürün Teslimat ve İade

HDCOM ELEKTRONİK VE GENEL TİCARET LTD.ŞTİ.

TEL : 0216 412 06 56 

Merhaba , Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Öncelikle gelen ürünün ve faturanın size ait olduğunu kontol ediniz. Bir problem durumunda ilk olarak 0216 412 06 56’nolu numaradan bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size en kısa sürede yardımcı olacaklardır. Gelen ürünlerin ambalajlarını ve iç korumalarını mutlaka saklayınız, İade veya arıza durumunda bu ambalajlar ile göndermelisiniz !

 ::GARANTİ ::

Arıza veya sorun durumunda işleminizin hızlı bir şekilde çözülebilmesi için bizimle irtibata geçiniz. Arıza durumunda ürünü kargoda hasar almayacak şekilde kendi paketi ile güzelce paketleyiniz. Mutlaka ürünü, arıza formunu doldurup, faturası ile birlikte gönderiniz. Faturasız gelen ürünler hiçbir işlem yapılmadan karşı ödemeli olarak geri gönderilir. *Faturanın fotokopisini çekip saklamayı unutmayınız.

:: İADE ::

Ürünü iade etmek istiyorsanız fatura tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 14 günü geçen zamanda iade hakkı kalmamaktadır. İade etmek istediğiniz ürünü size geldiği gibi eksiksiz ve ambalajı hiçbir zarar görmeden, kutularının ve ürünlerin üstüne etiket dahi yapıştırmadan bize gönderiniz. Kutu içerisindeki koruma köpüklerinin, jelatinlerinin ve dış kabının hiçbir şekilde zarar görmemiş olmalıdır. Ürünün sıfır ürün özelliğini koruması, eksiksiz ve tekrar satılabilir bir durumda olması zorunludur.

:: KARGO ::

Anlaşmalı kargomuz hariċ inde gönder ̇ ilen ̇ karşı ödemeli kargolar tarafımızca otomatik reddedil̇ir.̇ Anlaşma harici bir kargo ̇ fi̇rmasi ile göndermek ̇ isterseniz ödemesiṅi yapıp gönderebil̇irṡiṅiz.̇ Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasını ve gönderim kodunu 0216 412 06 56’nolu numaradan öğrenebilirsiniz.